آیا بی ام و M5 با موتور V10 همچنان ارزش خرید دارد؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بی ام وE60 بهترین نمونه خودروی دیفرانسیل عقب است. این مدل مجهز به یک جعبه دنده دستی شش سرعته اتوماتیک در آمریکای شمالی و یک جعبه دنده هفت سرعته اس ام جی شبه اتوماتیک در سایر نقاط جهان می‌باشد.

این خودرو در طول دوران‌ مدیریت کریس بنگل ساخته شده و به دلیل ظاهر بحث برانگیز خود مورد انتقاد های فراوانی قرار گرفته است.

علاوه بر این، این خودرو مدل سال 2008 که سه سال پیش با قیمت 34000 دلار خریداری می‌شد، هنوز جایگاه والای خود را در میان مدل‌های جدید حفظ کرده است.

فضای داخلی این خودرو با کیفیت بالایی که دارد علی رغم 12 سال رانندگی در زیر آفتاب هنوز در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و این یکی از موارد مهم است.

یکی دیگر از موارد این است که بی ام و M5 با کد اتاق E60 دارای پیشرانه 279 اسب بخاری و ترکیب شاسی برای انتخاب است و به طرز شگفت انگیزی سواری راحتی را ارائه می‌دهد.

این خودرو به عنوان یک خودرو GT برای مسافرت‌های طولانی در بزرگراه‌ها ساخته شده است اما در جاده های پر پیچ و خم نیز عملکرد خوبی دارد. البته فرمان این اتومبیل نیاز به ظرافت بیشتری دارد زیرا هر زمان که فرمان را می‌چرخانید تقویت کننده های صندلی بادی از ناحیه دنده به شما ضربه می‌زنند. به هر حال این خودرو در سرعت های بالا عملکرد بسیار خوبی دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران