شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند از سوی ایران خودرو دیزل اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت ایران خودرو دیزل شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند در دو مدل بنزینی و دیزلی را اعلام نمود. متقاضیان برای خرید پیکاپ فوتون بنزینی یا دیزلی، می‌توانند از بین یک روش خرید نقدی یا دو روش اقساطی، یکی را انتخاب کنند.

قیمت پیکاپ فوتون تونلند بنزینی در این شرایط از سوی ایران خودرو دیزل، 787 میلیون تومان اعلام شده است. در صورتی که مشتریان این پیکاپ را با شرایط فروش نقدی خریداری کنند، تمامی وجه می‌بایست یکجا واریز شود و اسفندماه 1399 موعد تحویل خودرو خواهد بود. در صورت استفاده از شرایط فروش اقساطی، موعد تحویل فوتون بنزینی به فروردین 1400 انتقال می‌یابد. در ادامه می‌توانید شرایط فروش پیکاپ فوتون بنزینی را به روش نقد و اقساط مشاهده کنید.

MAGE_HERE data-src="//cdn.khodrobank.com///cdn.khodrobank.com/../../Reviews/54190_photo_2020-10-11_16-25-03.jpg" />شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند

قیمت پیکاپ فوتون تونلند دیزلی نیز در این شرایط 837 میلیون تومان اعلام شده است. همانند نسخه بنزینی، می‌تواند فوتون دیزلی را با یک روش نقدی یا دو روش اقساطی خریداری کرد. موعد تحویل این خودرو نیز اسفند 1399 در روش نقدی و فروردین 1400 در روش اقساطی خواهد بود. شرایط فروش فوتون دیزلی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران