تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۲۱ با نسخه‌های جدید و قیمت بیشتر عرضه شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۲۱ با قیمت بیشتر و افزایش امکانات وارد بازار می‌شود. مدل XLE پرمیوم برای راو ۴ هیبریدی عرضه می‌شود، و یک اسکید پلیت به نسخه TRD آفرود اضافه شده است.

قیمت مدل‌های بنزینی ۱۰۰ دلار بیشتر شده و قیمت مدل دیفرانسیل جلو LE از ۲۷۲۵۵ دلار آغاز می‌شود. نسخه‌های استاندارد LE، XLE پرمیوم و مدل‌های محدود دارای موتور ۲.۵ لیتری چهارسیلندر خطی و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک هستند. سیستم تمام چرخ محرک یک آپشن ۱۴۰۰ دلاری است.

قیمت و تجهیزات بیشتر برای تویوتا راو 4 هیبریدی

تویوتا راو ۴ هیبریدی ۲۰۲۱، که به صورت استاندارد از سیستم تمام چرخ محرک بهره می‌برد، ۱۵۰ دلار گران شده و قیمتش از ۲۹۶۷۵ دلار شروع می‌شود. مدل XLE پرمیوم هیبریدی حالا با قیمت ۳۳۶۷۵ دلار عرضه می‌شود و دارای تجهیزاتی مثل چرخ‌های ۱۸ اینچی، سانروف، چراغ‌های جلوی LED و لوازم داخلی چرمی است. پیشرانه هیبریدی برای مدل‌های LE، XLE، XSE و نسخه‌های محدود موجود است. راو ۴ پرایم پلاگین هیبریدی نیز به خط تولید سال ۲۰۲۱ اضافه شده و قیمتش از ۳۹۲۷۵ دلار شروع می‌شود.

قیمت تویوتا راو ۴ TRD آفرود از ۳۶۹۵۵ دلار شروع می‌شود، که ۵۰۰ دلار افزایش داشته، و حالا از یک اسکید پلیت در جلو بهره می‌برد. این مدل همچنین به سیستم رانندگی تمام چرخ محرک و بقیه امکانات آفرود مثل چرخ‌های متفاوت، تنظیمات تعلیق متفاوت و تایرهای آل-ترین مجهز شده است.

تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۲۱ از هم‌اکنون در نمایندگی‌های تویوتا به فروش می‌رسد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران