نوبت دهی مراکز تعویض پلاک کل کشور فقط به صورت اینترنتی امکان پذیر است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

با اعلام رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، نوبت دهی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تمامی استان های کشور از همین حالا تنها به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و متقاضیان با مراجعه به سامانه می توانند نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

سرهنگ علی محمدی، رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در این خصوص اعلام کرد که حسب دستور ریاست محترم پلیس راهور ناجا و با هدف گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی و جلوگیری از تجمع مردم در مراکز تعویض پلاک در شرایط کرونایی، طرح نوبت دهی اینترنتی برای حضور در مراکز تعویض پلاک به مرحله اجرا درآمده و با مراجعه به سامانه nobatdehi.epolice.ir می توان نسبت به دریافت نوبت اینترنتی اقدام کرد.

پیش تر فاز اول نوبت دهی اینترنتی در تمامی مراکز تعویض پلاک و خدمات شماره گذاری شهر تهران اجرا شد و از شنبه 29 شهریورماه، نوبت دهی در مراکز تعویض پلاک استان های اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، کرمانشاه، البرز، یزد و همچنین استان قم تنها به صورت اینترنتی صورت گرفت. حال اکنون سراسر کشور به سامانه نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک اضافه شده و تنها از این طریق می توان نسبت به دریافت خدمات نام نویسی کرد.

نظرات