طرح پاییز پاک به روزهای میانی خود رسید، فرصت طلایی برای سرویس خودروهای هیوندای

همان‌طور که می‌دانید، شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو یا KTL از اواسط مهرماه طرحی را به نام پاییز پاک برگزار کرده است که در طی آن به مالکان تمامی خودروهای هیوندای در کشور، خدمات تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای با تخفیف ارائه می‌شود.

طرح پاییز پاک از نوزدهم مهرماه آغاز شده و تا اول آبان‌ماه برقرار خواهد بود، با توجه به اینکه در روزهای پایانی مهرماه به سر می‌بریم، بهتر است تا برای بهره‌مندی از این طرح شتاب کنید چرا که مدت زمان زیادی تا پایان طرح پاییز پاک شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو باقی نمانده است.

مالکان تمامی خودروهای هیوندای اعم از درون‌سوز یا هیبرید می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب از طرح پاییز پاک بهره‌مند شوند. در این طرح پس از آن‌که خودرو شما مورد بازبینی قرار گرفت، نسبت به انجام خدمات دوره‌ای و تعمیرات آن اقدام خواهد شد. انجام این خدمات با تخفیف 10 الی 50 درصدی در اجرت و قطعات همراه خواهد بود.

تخفیفات در نظر گرفته شده در طرح پاییز پاک به شرح ذیل می باشد:

بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف پاک کن، سیستم خنک کننده موتور و چراغ ها)

%50 تخفیف اجرت سرویس های ادواری

%20 تخفیف فیلتر تهویه مطبوع

%20 تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت رسانی (Techron)

%10 تخفیف فیلتر روغن موتور و فیلتر هوا 10% تخفیف شمع موتور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران