فرصتی تا پایان طرح پاییز پاک باقی نمانده است، مالکان خودروهای هیوندای بشتابید!

مدتی است که شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو یا KTL به مناسبت فرا رسیدن فصل سرما، طرحی را به نام پاییز پاک اجرا کرده است. در این طرح مالکین کلیه خودروهای هیوندای می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو، نسبت به انجام تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای اتومبیل‌های خود اقدام کنند.

در طرح پاییز پاک شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو، پس از انجام بازدید از خودرو شما، فرآیند انجام سرویس‌ها و تعمیرات خودرو آغاز می‌شود. نکته مثبت در خصوص این طرح امکان بهره‌مندی مالکان خودروهای هیوندای از تخفیف 10 الی 50 درصدی اجرت کار و قیمت قطعات خواهد بود. مالکان خودروهای هیبریدی هیوندای نیز امکان بهره‌مندی از طرح پاییز پاک را دارند. این طرح تا اول آبان ماه و روزهای پایانی هفته جاری برقرار است، بنابراین بهتر است تا مالکان خودروهای هیوندای برای استفاده از طرح پاییز پاک شتاب کنند.

تخفیفات در نظر گرفته شده در طرح پاییز پاک به شرح ذیل می باشد:

بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف پاک کن، سیستم خنک کننده موتور و چراغ ها)

%50 تخفیف اجرت سرویس های ادواری

%20 تخفیف فیلتر تهویه مطبوع

%20 تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت رسانی (Techron)

%10 تخفیف فیلتر روغن موتور و فیلتر هوا 10% تخفیف شمع موتور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران