کسانی که هنگام رانندگی فیلم می گیرند، جریمه خواهند شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به رفتار کاربران فضای مجازی در رابطه با فیلم گرفتن آنان هنگام رانندگی که معمولا از منظره روبرو فیلم می گیرند، اعلام کرد که انجام چنین کاری یک تخلف آئین نامه ای بوده و مشمول جریمه رانندگی خواهد شد.

سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور ناجا اعلام کرد که این رفتار کاربران فضای مجازی و فیلم گرفتن از خود یا منظره جلو هنگام رانندگی، یک تخلف آئین نامه ای تلقی شده و مصداق صحبت کردن با تلفن همراه حین رانندگی خواهد بود که جریمه 100 هزار تومانی به همراه دارد.

سردار تیمور حسینی همچنین در ادامه اضافه کرد که ما در مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی، مرکزی به اسم رصد فضای مجازی داریم و یکی از موضوعاتی که در این مرکز کنترل می شود، همین رفتار نادرست است که میان کاربران فضای مجازی هنگام رانندگی باب شده و از خودشان فیلم می گیرند. اولویت ما در مرکز کنترل، تمرکز بر روی رانندگان حمل و نقل عمومی یا کامیون ‌داران است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران