مجموعه فیلم‌های سریع و خشن پس از دو فیلم دیگر به پایان خواهد رسید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در بهترین حالت ممکن، طرفداران می‌توانند در ۲۸ می ۲۰۲۱ دوباره شخصیت‌های سری سریع و خشن را در نهمین فیلم این فرنچایز ببینند. پس از آن دو فیلم دیگر ساخته می‌شوند و کار فرنچایز اصلی به پایان خواهد رسید.

یونیورسال پیکچرز تصمیم گرفته تا داستان اصلی فرنچایز سریع و خشن را در دو فیلم دیگر پس از سریع و خشن ۹ به پایان برساند. البته این فقط پایانی برای داستان اصلی سریع و خشن است و احتمالا شاهد محتواهای بیشتری درباره این سری خواهیم بود.

البته قبلا هم شایعاتی در سال ۲۰۱۶ در این زمینه منتشر شده بود: داستان اصلی فقط تا چندین سال می‌تواند دوام بیاورد و سپس شاهد شخصیت‌ها و داستان‌های جدیدی خواهیم بود. یونیورسال قصد دارد این فرنچایز را قبل از اینکه محبوبیتش را از دست بدهد به پایان برساند تا جا برای تولید اسپین‌آف‌ها و سریال‌های تلویزیونی براساس آن وجود داشته باشد.

وین دیزل

جاستین لین دوباره کارگردانی این دو فیلم را برعهده دارد. وین دیزل همچنان تهیه‌کننده این فیلم‌ها خواهد بود و انتظار می‌رود بازیگران اصلی در دو فیلم پایانی حضور داشته باشند. هنوز مشخص نیست دواین جانسون و جیسون استاتهام در این دو فیلم حضور دارند یا خیر، آن هم با توجه به اینکه جانسون ابتدا با دیزل و سپس با گیبسون به مشکل خورده بود.

فیلم‌های سریع و خشن و اسپین‌آف هابز و شاو تاکنون فروش کلی ۵.۷ میلیارد دلار داشته‌اند. بنابراین یونیورسال قصد ندارد این فرنچایز را کاملا به پایان برساند، بلکه فقط می‌خواهد تغییرات بزرگی در آن ایجاد کند.

نظرات