آموزش رایگان و استخدام برگزیده‌ها در آکادمی همراه مکانیک

آکادمی همراه مکانیک، با هدف ارائه آموزش‌های فنی-تخصصی در حوزه خودرو به علاقه‌مندان این حوزه شروع به کار کرد. این آکادمی توسط مجموعه همراه مکانیک راه‌اندازی شده و هدف اصلی آن تربیت متخصص با محوریت توانمندسازی نسل جوان و معرفی جوانان مستعد و علاقه‌مند به بازار کار و استخدام آن‌ها است.

داستان آکادمی همراه مکانیک

نیاز هرروزه ما به متخصصین و کارشناسان حرفه‌ای که با ساختارها و اصول مدنظر ما آشنا باشد، همیشه در همراه مکانیک مسئله مهم و قابل تأملی بوده است. ما همیشه به دنبال نیروهای مشتاق و مستعدی بودیم که به‌عنوان همراهان وفادار خود بتوانیم روی آن‌ها حساب کنیم. اما فرایند جست‌وجو و یافتن این متخصصین، به دلایل مختلف اجتماعی، فرهنگی و تخصصی فرایندی زمانگیر و دیر بازده بود و همین اتفاق دلیلی بر پایه‌ریزی آکادمی فنی-تخصصی همراه مکانیک با هدف آموزش تخصصی و تربیت کارشناسان حرفه‌ای در حوزه خودرو شد. چشم‌انداز ما از آینده این آکادمی، آموزش متخصص برای ورود به بازار کار و استخدام نفرات برگزیده در مجموعه همراه مکانیک است که این مهم می‌تواند گام بزرگی در راستای اشتغال‌زایی و توانمندسازی علاقه‌مندان به حوزه خودرو باشد. شایان‌ذکر است که همراهی سازمان فنی حرفه‌ای در این مسیر حمایتی ارزشمند و قوت قلبی برای ما در راستای برگزاری هرچه بهتر و سریعتر این دوره‌ها بوده است.

شوق یادگیری و علاقه به خودرو؛ تمام چیزی است که باید داشته باشید

بیشتر از هر چیز دیگری شوق یادگیری و آشنایی و علاقه به مباحث فنی خودرو، پیش‌نیاز ورود به آکادمی است. از سوی دیگر آکادمی یک مدرسه تخصصیِ متمرکز بر دانش و فنون خودرو است؛ لذا برای ما بسیار مهم است که کارآموزان، با فرایندهای کلاسی و کارگاهی آشنایی قبلی داشته باشند و به حضور در چنین محیطی علاقه‌مند باشند. ما قرار است ببینیم، گوش کنیم، سؤال بپرسیم، یادداشت‌برداری کنیم و از حضور در یک کلاس عملی و تخصصی لذت ببریم. فارغ از این موضوع، تصمیم سازمانی همراه مکانیک بر این است که از میان افرادی که سابقه بهتری در حوزه خودرو دارند کارآموزان مورد نظرمان را انتخاب کنیم. به همین منظور پس از ثبت‌نام اولیه همکاران ما جهت ارزیابی اولیه با کاندیداها تماس خواهند گرفت.

ورود به آکادمی 100% رایگان است

آکادمی همراه مکانیک، پروژهای در راستای فعالیتهای مسئولیت اجتماعی این مجموعه است و متناسب با همین اتفاق، کاندیداهایی که به‌عنوان کارآموز انتخاب می‌شوند لازم نیست هزینهای بابت آموزش پرداخت کنند و حضور آن‌ها در این دوره کاملاً رایگان است. جهت ارسال رزومه خود از طریق لینک زیر اقدام کنید:

https://www.hamrah-mechanic.com/mag/corporate/

همراه مکانیک

از هفت شهر ایران جذب کارآموز خواهیم داشت

مکان برگزاری دوره‌های آکادمی شهر تهران است. اما به مناسب هفتمین سال تولد همراه مکانیک، تصمیم گرفتیم تا از هفت شهر تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج و رشت جهت جذب کارآموز داشته باشیم. به طور حتم در دوره‌های بعدی گستره وسیع‌تری را برای جذب و توانمندسازی کارآموزان عزیز در نظر خواهیم گرفت.

شرایط اسکان کارآموزان را مهیا خواهیم کرد

با توجه به اینکه این دوره‌ها در تهران برگزار می‌شود؛ مجموعه همراه مکانیک برای کارآموزان خوابگاه و ناهار رایگان نیز در نظر گرفته است تا با خیال راحت و تمرکز کامل بتوانند در کلاسها حضور پیدا کنند؛ لذا کارآموزان برگزیده شهرستانی، لازم نیست بابت شرایط اسکان و محل اقامت نگرانی داشته باشند.

عناوین آموزشی دوره؛ از ذهن کارآموزان تا موتور ماشین

یک دوره تمام‌عیار کارگاهی در انتظار شماست. اردوی آموزشی آکادمی همراه مکانیک، در یک بازه زمانی 1 ماهه برگزار خواهد شد. این دوره‌ها در سه بخش عمومی، تخصصی و مهارت‌های ارتباطی برگزار خواهد شد. متناسب با این برنامه، سیلابس آموزشی آکادمی همراه مکانیک به شرح زیر خواهد بود:

• مباحث عمومی: مبانی اولیه خودرو، کلیات کارشناسی خودرو

• مباحث تخصصی: کارشناسی فنی، آموزش تست رنگ، آموزش دیاگ تخصصی، آموزش مکانیک، فنی و بدنه خودرو، آموزش کلیه آپشن‌ها

• مهارت‌های ارتباطی: اصول ارتباط با مشتری و آموزش مهارت‌های کلامی

زمانی که دوره تمام شد

در پایان دوره از کارآموزان دو آزمون کتبی و عملی گرفته می‌شود و پس از بررسی اساتید کارنامه نهایی برای کارآموزان صادر خواهد شد. کارآموزان برتر که بالاترین نمرات را دریافت کرده‌اند به‌عنوان کارآموز رسمی همراه مکانیک، برای گذراندن یک دوره آزمایشی 2 ماهه به تیم کارشناسان فنی مجموعه معرفی خواهند شد. در این مدت فارغ‌التحصیلان برگزیده به همراه کارشناسان فنی همراه مکانیک برای کارشناسی خودروها به محل خواهند رفت و در پایان دوره در صورت تأیید نهایی توسط کارشناس ارزیابی، در همراه مکانیک استخدام خواهند شد. لازم به ذکر است که کارآموزان رسمی و برگزیده در مدت‌زمان آزمایشی حقوق دریافت خواهند کرد.

همراه مکانیک

اما اینجا پایان قصه ما نیست ...

هدف ما این است که در آینده تبدیل به مرجع آموزش‌های تخصصی در حوزه خودرو شویم و با افزایش کیفیت و سرویسدهی بهتر، سطح رضایتمندی مشتریانمان را افزایش دهیم. تلاش ما این است که علاقه‌مندان به حوزه خودرو را با تمام توانمان حمایت کنیم و گامی مؤثر درجهت توانمندسازی آن‌ها در مسیر ورود به بازار کار و استخدام آن‌ها برداریم. امیدواریم که در این مسیر بتوانیم میزبان خوبی برای کارآموزان عزیزمان باشیم.

برای شرکت در آکادمی کافیست از طریق لینک زیر اطلاعات خود را وارد کنید.

https://www.hamrah-mechanic.com/mag/corporate/

پیشاپیش ورود شما به آکادمی همراه مکانیک را خوشامد می‌گوییم ...

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران