آیا صفحه کیلومتر ام وی ام ایکس 22 کپی شده از بی ام و است؟

چری تیگو 2 که در برخی بازارهای دیگر با نام چری تیگو 3 ایکس معرفی شده است، در بازار کشور توسط مدیران خودرو با نام MVM X22 عرضه می شود و تا به امروز هم توانسته موفق ظاهر شود، اما موضوعی که در رابطه با این خودرو مطرح می شود، طراحی صفحه کیلومتر آن خواهد بود که برخی حواشی را به همراه داشته است.

اگر تجربه رانندگی با ام وی ام ایکس 22 را داشته باشید یا حتی تصاویر آن را دیده باشید که در بالا هم قرار گرفته است، می توانیم شاهد یک صفحه کیلومتر متفاوت و جذاب برای این خودروی کراس اوور سایز کوچک باشیم، ولی در واقع برخی ها مدعی هستند که صفحه کیلومتر این خودرو تنها یک کپی سطح پایین از صفحه کیلومتر تمام دیجیتال کمپانی خودروسازی بی ام و بوده است، اما آیا این موضوع صحت دارد؟

صفحه کیلومتر بی ام و

با نگاهی به تاریخچه چری تیگو 2 یا همان خودروی ام وی ام ایکس 22، می توان گفت که این خودرو برای اولین بار در سال 2016 میلادی راه اندازی و به بازار عرضه شد و تقریبا در همین زمان شاهد راه اندازی آن در بازار کشور هم بودیم، اما به دلیل اینکه شرکت خودروسازی بی ام و چند ماه زودتر نسل جدید نشانگرهای وضعیت خودرو یا همان صفحه کیلومترهای نسل جدید خود را معرفی کرد، به همین دلیل حاشیه های زیادی برای ام وی ام ایکس 22 ایجاد شد که این خودرو صفحه کیلومتر خود را از محصولات بی ام و کپی کرده است.

طراحی صفحه کیلومتر ام وی ام ایکس 22 را نمی توان یک کپی کامل از محصولات بی ام و دانست و در واقع صفحه کیلومتر ام وی ام ترکیبی از نشانگرهای آنالوگ در کنار یک صفحه نمایشگر دیجیتالی کوچک در مرکز خود است، درحالی که صفحه کیلومتر نسل جدید بی ام و کاملا دیجیتالی بوده و امکان شخصی سازی بالایی دارد.

تنها موردی که باعث شده برخی ها صفحه کیلومتر ام وی ام ایکس 22 را یک کپی از محصولات بی ام و بدانند، الگوی طراحی نشانگر میزان سرعت خودرو و همچنین دور موتور خواهد بود که حتی زاویه و شکستگی خطوط آن آن دقیقا مثل صفحه کیلومتر دیجیتالی بی ام و طرحی شده است، اما دیگر بخش های آن تفاوت کامل با یکدیگر دارند.

شاید نتوان به این سوال پاسخ مشخصی داد و هیچگاه مشخص نشود که طراحان چری نیم نگاهی به صفحه کیلومترشمار جدید محصولات بی ام و داشته اند یا خیر اما هر آنچه هست، شباهت این دو انکار ناپذیر است.

خرید ام وی ام ایکس 22

برای خرید این خودرو می‌توانید به شماره 09915010148 از طریق واتسپ پیام دهید، و نمایندگی رضایی روشن تهران با شما جهت مشاوره تماس خواهد گرفت. در صورت تمایل می‌توانید از طریق همین شماره با کارشناسان فروش این نمایندگی نیز تماس بگیرید. در صورت خرید از این نمایندگی در تهران، یک سال کارواش رایگان به خریدار هدیه داده می شود.

همچنین می توانید در وبسایت رضایی روشن تمامی اطلاعات محصولات مدیران خودرو را مشاهده و از آخرین شرایط فروش آگاه شوید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران