موضوعات داغ

بیش از ۵۰۰۰ آپشن برای کابین بنتلی، اوج مشتری مداری به سبک بریتانیایی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

به گفته بنتلی، از این پس خودروهای این شرکت طیف گسترده‌تری از خریداران را جذب خواهند کرد. برای یک سازنده خودروهای لوکس که از سال ۱۹۲۱ تاکنون در حال فعالیت بوده است، انتظار می‌رود که چوب جزو مواد اولیه باشد، اما خریداران جدید و پولدار به معنای محدوده وسیعی از آپشن‌ها از سنتی تا مدرن است، که باعث می‌شوند بنتلی طیف گسترده‌ای از تزئینات داخلی را برای مطابقت با تقاضای خریدار فراهم کند. این امکانات جدید به مشتریان اجازه می‌دهند تا هر چیزی دوست دارند سفارش دهند، و حالا این برند لوکس بریتانیایی روکش‌های رنگی بیشتر، چوب با منافذ باز، سنگ و روکش‌های فنی بیشتری مثل فیبر کربن را ارائه می‌دهد.

چوب‌های متنوع‌تر و گران‌تر!

بنتلی در استفاده از چوب در کابین خودروها پیشگام بوده، که چوب‌ها را با دقت و مهارت عالی مورد استفاده قرار می‌دهد. به عنوان مثال، بنتلی کانتیننتال GT با هفت نوع چوب با روکش تکی یا دوگانه در دسترس است. روکش دوگانه می‌تواند ترکیبی از دو نوع چوب باشد که با پکیج اختیاری بنتلی مولنیر ارائه می‌شود.

بنتلی

برنامه راه‌اندازی شخصی مولنیر سنگ‌های کوارتز که از معادن سنگ هند به دست آمده را ارائه می‌دهد. این سنگ‌ها توسط بنتلی شکل داده شده و روکش می‌شوند، که دارای یک روکش با منافذ باز هستند و ضخامت آن‌ها فقط ۰.۱ میلیمتر است. این چهار رنگ برای تزئین فضای داخلی در دسترس هستند: سفید پاییزی، گلکسی، مسی و قرمز. علاوه بر این، مشتریان ممکن است بخواهند از روکش دوگانه برای تزئینات سنگی استفاده کنند.

روکش‌های نقاشی شده پینو گزینه دیگری هستند، که رنگ‌های مطابق با هر کدام از ۸۸ رنگ بدنه بنتلی، و حتی هشت رنگ پنهان داخلی مانند بلوگان، بلوط سوخته، توپ کریکت، سبز کامبرین، دمسون، آبی سلطنتی، و لینن یا پورپویز را ارائه می‌دهند. این‌ها یک روکش سطح بی‌عیب و نقص به وجود می‌آورند که به لطف روکش پشم گوسفند استفاده شده حالتی آینه‌گونه دارند.

روکش‌های مات

برای کسانی که از ظاهر براق و لاکی خوششان نمی‌آید، یک روکش با منافذ باز موجود است که تنها با یک لایه نازک از رنگ لاکی برای محافظت روکش شده است. امبر مایع، گردویی تیره، و خاکستری تامو همگی با روکش منافذ باز در دسترس هستند و همگی به صورت دستی سر جای خود قرار می‌گیرند و سنباده می‌شوند تا رنگ لاکی تمام شیارهای چوب را پر کند. این به مشتریان اجازه می‌دهد تا بافت چوب را احساس کنند، و گوناگونی روکش‌ها با منافذ باز به این معنی است که هر خودرو می‌تواند منحصر به فرد باشد.

در نهایت، روکش‌های فنی به شکل فیبر کربن برای جذاب‌تر شدن ظاهر استفاده می‌شوند. فیبر کربن براق جایگزین تمام پنل های روکش شده می‌شود و بافتی دارد که به صورت سه‌بعدی قابل مشاهده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد