استقبال گرم مشتریان از طرح پیش فروش سایپا، تعداد ثبت نام کنندگان از 220 هزار نفر عبور کرد

متقاضیان خرید خودرو از طرح پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا استقبال گسترده ای کردند، به شکلی که تعداد ثبت نام کنندگان در این طرح پس از ۲۴ ساعت اول از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشت.

پس از ابلاغ قیمت های جدید خودرو توسط شورای رقابت که متناسب با تورم بخشی برای سه ماهه سوم سال انجام شد، سایپا طی بخشنامه‌ای طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات خود با قیمت های جدید را اجرا کرد که با استقبال گسترده مشتریان مواجه شده است.

طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا با قیمت های جدید اعلام شده از سوی شورای رقابت و زمان تحویل در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ روز سه شنبه، ششم آبان ماه آغاز شده که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو رو به رو شده است.

براساس اعلام سازمان فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا، تعداد متقاضیان خرید خودرو که در این طرح پیش فروش با قیمت های جدید اجرا شده، در ۲۴ ساعت اول از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشته است.

استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا در حالی انجام شده که تمام محدودیت های مصوب کمیته خودرو اعم از محدودیت کد ملی، گواهینامه، پلاک فعال و ... در این طرح لحاظ شده و ثبت نام کسانی در این طرح پذیرفته خواهد شد که مشمول این شرایط باشند.

این طرح عرضه خودرو به مدت ۷۲ ساعت کاری ادامه خواهد داشت و شامگاه روز شنبه ۱۰ آبان ماه به پایان خواهد رسید. متقاضيان خريد محصولات سايپا مي توانند با ورود به سايت اينترنتي محصولات گروه خودروسازي سايپا نسبت به ثبت نام اقدام كنند.

این طرح فروش در راستاي ايجاد فرصت برابر ثبت نام براي همه متقاضيان خريد خودرو و سازوكار شناسايي و عرضه خودرو به مصرف كنندگان واقعي اجرا شده و متقاضيان خريد خودرو مي توانند به صورت شبانه روزي براي ثبت نام خودروهاي مورد نظر خود به سايت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ مراجعه كنند.

نظرات
 
 
 
میثم 1399/8/8
از ماست که بر ماست.......باز بگین تقصیر خودرو سازه.وقتی هر آشغالی رو با هر شرایو هر قیمتی اعلام میکنه مردم واسه خریدش صف میکشن انتظارتون از خودرو ساز چیه؟؟؟؟؟؟؟؟بابا این ملت کی میخوان بیدار شن؟؟؟؟؟یک کلام ختم کلام کشور جهان سوم یعنی این.....
  • Omid 1399/8/9
    برادر من اونایی که نیاز دارن چیکار کنن؟
  • محمد 1399/8/9
    مشکلمون دقیقا همینه بعد می زارن گردن خودروساز و دلال در حالی که الان همه شدن دلال خودرو و فروشنده خودرو ما شا الله بعد میان اعتراض می کنند گرونه خیلی جالبیم کلا
Gfh 1399/8/9
وای بخدا اینا همه الاغن و خودروسازهای ما الاغ سوار تف بهتون که اینقدر احمقید بابا من کوییک نوشتم حالا قیمتش سه برابر شده شما مگه خرید لامسبا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران