زمان قرعه کشی محصولات سایپا مشخص شد

گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر برای مشتریان و همچنین فروش خودرو به مصرف کنندگان واقعی، دور جدید پیش فروش 9 محصول خود را از روز سه شنبه 6 آبان ماه و به مدت 3 روز با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریورماه 1400 آغاز کرد و حال با اتمام مهلت ثبت نام، زمان برگزاری قرعه کشی دور جدید پیش فروش خود اعلام شده است.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، مراسم قرعه کشی پیش فروش 9 محصول این شرکت در روز دوشنبه 12 آبان ماه برگزار خواهد شد و نتیجه آن به اطلاع مشتریان خواهد رسید. لازم به یادآوری است که در این طرح فروش محصولات مختلفی همچون ساینا دنده ای، تیبا 2، تیبا صندوقدار، سایپا 151، شاهین، کوییک دنده ای و همچنین خودروی کوییک R ثبت سفارش شد و از بین محصولات شرکت زامیاد هم دو نسخه بنزینی و دوگانه سوز وانت زامیاد با لاستیک های رادیال عرضه شد که روز دوشنبه 12 آبان ماه قرعه کشی آنان انجام شده و نتیجه به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران