قیمت جدید تمامی محصولات ایران خودرو ویژه پاییز اعلام شد + جدول

چندی پیش رضا شیوا، رئیس شورای رقابت رسما اعلام کرد که براساس مصوبه اردیبهشت ماه 99، شرکت های خودروسازی می توانند حداکثر تا سقف نرخ تورم بخشی اعلام شده از سوی بانک مرکزی، اقدام به افزایش قیمت محصولات خود در سه ماهه سوم امسال کنند. حال گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید محصولات خود را ویژه سه ماهه سوم 99 اعلام کرده است که جزییات آن را در ادامه بررسی خواهیم کرد

صدور مجوز افزایش قیمت پاییزی

پیش از این یکبار در اردیبهشت ماه امسال و سپس مردادماه امسال، مجوز افزایش قیمت برای خودروسازان صادر شد و حال با گذشت 3 ماه از آخرین مجوز صادر شده برای افزایش قیمت، خودروسازان مجوز افزایش قیمت محصولات خود برای 3 ماهه سوم 99 را هم دریافت کرده اند و می ماند مجوز افزایش قیمت در دی ماه امسال تا پرونده آن در سال 99 بسته شده و پرونده جدیدی در سال 1400 برای تداوم افزایش قیمت شرکتی خودروسازان گشوده شود.

در ادامه نگاهی به قیمت محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و میزان تغییرات آن نسبت به سه ماهه دوم سال جاری خواهیم داشت.

قیمت جدید محصولات ایران خودرو

قیمت جدید محصولات ایران خودرو ویژه پاییز 99

نظرات
 
 
 
ابراهیم 1399/8/11
هردم از این بام بری می رسد
  • علی 1399/8/12
    البته درستش، هردم از "باغ" بری میرسد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران