فروش نقد و اقساط ون وانا با قیمت قطعی ویژه آبان ماه توسط ایران خودرو دیزل + جدول

ایران خودرو دیزل در طرح فروش آبان ماه خود، از آغاز طرح فروش خودروی "ون وانا" خبر داد و مشتریان می توانند با موعد تحویل اسفند ماه امسال و یا فروردین ماه سال آینده، نسبت به ثبت نام این خودرو به دو صورت نقد و اقساط اقدام کنند.

در طرح فروش آبان ماه این خودروی ون، ایران خودرو قیمت قطعی 892 میلیون تومانی را در نظر گرفته است و بدون تغییر نسبت به شرایط فروش قبل، مشتریان می توانند به دو روش مختلف نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند. شرایط فروش اول به صورت نقدی و موعد تحویل آن هم اسفندماه امسال خواهد بود.

طرح فروش دوم با موعد تحویل فروردین ماه 1400، امکان خرید این خودرو به صورت اقساطی را فراهم می کند که مبلغ پیش پرداخت هنگام ثبت نام معادل 669 میلیون تومان تعیین شده و مرحله دوم پرداخت هم اسفندماه سال جاری به مبلغ 223 میلیون تومان خواهد بود که جزییات آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش ون وانا ویژه آبان ماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران