عملکرد ضعیف پیکاپ میتسوبیشی L200 در تست پایداری + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

میتسوبیشی L200، تلاش این خودروساز ژاپنی برای رقابت با تویوتا هایلوکس در بازارهای جهانی است که حدود 2 سال پیش نسخه کاملا جدید آن با پیشرفت های چشمگیر ظاهری و ایجاد تغییراتی در بخش فنی معرفی شد، ولی آیا تغییرات فنی این خودرو توانسته در بهبود عملکرد آن تاثیرگذار بوده باشد؟.

پیرو این موضوع، در ادامه نگاهی به عملکرد نسل جدید میتسوبیشی L200 در تست گوزن خواهیم داشت تا ببینیم پیشرفت های این خودرو در نسل جدید چقدر تاثیرگذار بوده اند که می توانید فیلم این بررسی را با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد باشید.

تست گوزن چیست؟

تاکنون بارها و بارها تست گوزن خودروهای مختلف را در خودروبانک قرار داده ایم و اگر مخاطب همیشگی ما باشید، قطعا با این تست و نحوه انجام آن آشنایی کافی دارید، اما اگر اولین بار است که با چنین تستی مواجه می شوید، اینجا هستیم تا توضیحاتی را در رابطه با آن ارائه دهیم.

تست "موس" یا همان تست "گوزن، درواقع تستی است که در آن ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات خودرو هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. ماشینی که از پایداری و ثبات بالاتری برخوردار باشد، می تواند با موفقیت و بدون برخورد با مخروطی های مسیر این تست را پشت سر بگذارد.

حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته، می ‌توانید شاهد عملکرد خودروی میتسوبیشی L200 در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران