شرایط فروش وانت کارا 2000 با قیمت جدید در روز یکشنبه 18 آبان ماه + جدول

شرکت بهمن موتور در شرایط فروش ویژه آبان ماه خود، شرایط فروش نقدی وانت کارا تک کابین و دوکابین مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات جدید داخلی را از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 18 آبان ماه آغاز کرده و مشتریان تنها تا ساعت 18 همان روز یا تکمیل ظرفیت می توانند نسبت به ثبت نام این دو مدل خودرو اقدام کنند.

باتوجه به اعلام گروه بهمن، خودروی وانت کارا تک کابین 2000 مجهز به فرمان هیدرولیک و به همراه تجهیزات جدید داخلی، به قیمت مصوب 203 میلیون و 700 هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد، این درحالیست که خودروی مذکور در مهرماه با قیمت 197 میلیون و 700 هزار تومانی به مشتریان عرضه شده است.

مدل دوکابین وانت کارا 2000 با تجهیزات جدید داخلی هم به قیمت 216 میلیون و 700 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت، درحالی که این خودرو نیز مهرماه امسال با قیمت 209 میلیون و 700 هزار تومانی به فروش رسیده و برای هر دو خودرو می توانیم افزایش قیمت 6 و 7 میلیون تومانی را شاهد باشیم.

برای هردو خودرو موعد تحویل هفته سوم آذر ماه 99 تعیین شده است. لازم به ذکر است که تجهیزات جدید داخلی این دو خودرو شامل تغییراتی در طراحی صندلی، سقف کاذب، قفل مرکزی، فرمان هیدرولیک و برخی تجهیزات دیگر می شود.

شرایط فروش وانت کارا تک کابین و دوکابین

نظرات