آغاز فروش پژو 206 تیپ 2 و پژو 207 با قیمت قطعی از فردا 20 آبان توسط ایران خودرو + جدول

هفتمین مرحله از شرایط فروش فوری ایران خودرو از امروز آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند پنج محصول پژو ۴۰۵ SLX، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دنده‌ای و رانا پلاس را با قیمت قطعی و موعد تحویل نود روزه خریداری نمایند. مطابق شرایط فروش‌های فوق‌العاده پیشین ایران خودرو، برندگان این دوره نیز به وسیله قرعه کشی مشخص خواهند شد.

برندگان قرعه کشی شرایط فروش پژو 206 تیپ 2 و چهار محصول دیگر پنج روز فرصت دارند تا با واریز وجه، نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود اقدام کنند. افرادی که در شرایط فروش قبلی ایران خودرو شرکت کرده و موفق به واریز کردن وجه نشده بودند نیز می‌توانند از این شرایط بهره‌مند شوند.

جدول شرایط فروش ایران خودرو، آبان‌ماه 1399:

خودروقیمت خودروزمان تحویل
پژو 405 SLX108،000،00090 روز
پژو 206 تیپ 2110،111،00090 روز
سورن پلاس188،500،00090 روز
پژو 207 دستی199،621،00090 روز
رانا پلاس179،516،00090 روز

برخی از ضوابط شرایط فروش پژو 206 تیپ 2 و پژو 207 و سه محصول دیگر عبارتند از:

متقاضی دارای گواهینامه رانندگی و فاقد پلاک انتظامی فعال باشد.

متقاضي ملزم به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) مي باشد.

حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا 48 ماه مي باشد.

امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتي به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كميته خودرو وجود ندارد.

متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و لازم است از كارت هاي بانكي به نام خود براي واريز وجه استفاده نمايد. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.

ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.

كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه توسط متقاضي انتخاب مي گردد،مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.

انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.

گارانتي خودرو پس از 3 ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل مي گردد و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل 1،000 كيلومتري خودرو نيز الزامي است.

سند و فاكتور فروش خودرو تا پايان مدت يك ساله رهن،نزد شركت ايران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسويه حساب مشترى و فك رهن تحويل مشتريان گرامى خواهد گرديد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران