دیوار مرگ 1.3 میلیون دلاری تخت گاز تنها بعد از 16 دقیقه خراب شد!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

بعد ترک برنامه تخت گاز توسط جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می، تنها اتفاقات جالب و کارهای هیجان انگیز این مستند خودرویی هستند که نام تاپ گیر را زنده نگه داشته اند، با این حال طبق آخرین اطلاعاتی که از سوی منابع ناشناس در بی بی سی منتشر شده، این برنامه یک چالش مالی بسیار بزرگ در یکی از برنامه های خود داشته است.

طبق گفته این منبع ناشناس، تهیه کنندگان هزینه 1 میلیون پوندی را برای ساخت یک دیوار مرگ در فصل اخیر هزینه کرده اند، ولی با این حال دیوار مرگ 1 میلیون پوندی آنان تنها بعد از 16 دقیقه خراب شده است.

طرفداران این برنامه احتمالا می دانند که درباره کدام دیوار مرگ صحبت می کنیم. این نمایش در اوایل فصل به نمایش درآمد و مجریان این برنامه با سرعت 80 کیلومتر برساعت بر روی این دیوار مرگ رانندگی کردند و با صدای بلند فریاد می زدند که آیا این کار می تواند آخرین شیرین کاری آنان باشد یا خیر و از آن جان سالم به در می برند یا نه!.

محل فیلمبرداری و انجام این کار در کاخ الکساندرا، واقع در شمال لندن بود و دیوار مرگ را داخل آن بنا کردند. به گفته یکی از منابع ناشناس بی بی سی، برای ساخت این دیوار هزینه 1 میلیون پوندی صرف شد، اما تنها پس از 16 دقیقه رانندگی و استفاده از آن شکسته شد و خطر استفاده از آن بسیار بالا رفت.

دیوار مرگ 1.3 میلیون دلاری تخت گاز

باتوجه به هزینه صرف شده، می توان گفت که ساخت این دیوار مرگ یکی از گران ترین نمایش های اخیر بی بی سی لقب می گیرد که برای هر 1 دقیقه آن حدود 62 هزار و 500 پوند صرف شده است. به عبارتی دقیق تر، برای هر ثانیه استفاده از این دیوار مرگ حدود 1041 پوند صرف شده که تنها پس از 16 دقیقه استفاده خراب شد!.

اگر فکر می کنید که این پول از جیب تهیه کنندگان و یا سرمایه داران خرج شده، سخت در اشتباه هستید. زیرا بی بی سی از مردم برای تماشای برنامه های خود مالیات می گیرد و حال مردم باید بدانند که مالیات آنان به چه شکل خرج می شود و تهیه کنندگان برنامه تخت گاز چطور آن را خراب می کنند!.

در پایان تهیه کنندگان برنامه تخت گاز تایید می کنند که دیوار مرگ آنان پس از فیلمبرداری خراب شده است. سخنگوی بی بی سی در این رابطه می گوید که دیوار مرگ هدفی بود که برای فصل جدید ساخته شد و پس از جمع آوری، با احساس مسئولیت کامل بازیافت شد.

دیوار مرگ 1.3 میلیون دلاری تخت گاز

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران