نگاهی نزدیک به جزییات خیره کننده بی ام و iX الکتریکی + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

حتما از محصول جدید بی ام و خبر دارید که چند روز پیش با سروصدای بسیار زیاد معرفی شد و در واقع عصر جدیدی از فناوری و چشم انداز شرکت خودروسازی بی ام و را به تصویر کشید. حال امروز در خودروبانک سعی داریم نگاهی نزدیک به جدیدترین ساخته کمپانی خودروسازی بی ام و داشته باشیم که در قالب یک ویدیو با زیرنویس فارسی در انتهای همین مقاله قرار گرفته است.

خودروی شاسی بلند iX، محصول جدید کمپانی خودروسازی بی ام و خواهد بود که با سیستم محرک تمام الکتریکی آماده می شود تا عصر جدیدی از فناوری و تحقق چشم انداز این خودروساز آلمانی را آغاز کند. این خودروی شاسی بلند کاملا برقی از دو موتور الکتریکی با مجموع خروجی قدرت 500 اسب بخاری استفاده کرده و باعث می شود تا حداقل شتاب صفر تا صد این خودرو به عدد قابل توجه 5 ثانیه برسد.

با یکبار شارژ کامل باتری ها، امکان حرکت تا حداکثر مسافت 600 کیلومتری فراهم خواهد شد، اما با اتمام شارژ باتری ها می توان از شارژرهای سریع استفاده کرد که در عرض 40 دقیقه می تواند میزان شارژ باتری های اتومبیل را از 10 درصد به 80 درصد افزایش دهد.

حال امروز در خودروبانک و در قالب یک ویدیو، نگاهی نزدیک به جزییات خیره کننده این شاسی بلند تمام الکتریکی خواهیم داشت.

نظرات
 
 
 
abas 1399/8/28
اونا فکر چی هستن و تو ایران مردم سرگرم چی کردن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران