نگاهی نزدیک به خاص ترین کانسپت یک دهه اخیر بی ام و + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

بی ام و 328 به جرات موفق ترین و جذاب ترین خودروی اسپرت دهه 1930 میلادی بود و به خاطر این موفقیت چشمگیر، در سالگرد 75 سالگی آن کمپانی خودروسازی بی ام و از طراحی ظاهری آن الگو گرفت تا کانسپتی فوق العاده جذاب و درخور نام این خودروی اسپرت فوق العاده معرفی کند.

برای زنده کردن نام 328 و مروری بر دوران موفق دهه 30 میلادی، کمپانی خودروسازی بی ام و در سال 2011 میلادی و در سالگرد 75 سالگی بی ام و 328، یک خودروی کانسپت شگفت انگیز تحت عنوان 328 Hommage معرفی کرد که درست همانند نسخه اصلی 328 یک خودروی روباز کاملا مشکی با رعایت ویژگی های منحصربه فرد طراحی اصلی آن بود.

ویدیو

حال امروز در خودروبانک و در قالب یک ویدیو، فرصتی پیش آمده تا نگاهی نزدیک به جزییات خیره کننده خاص ترین خودروی کانسپت یک دهه اخیر کمپانی خودروسازی بی ام و داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در فیلم زیر با زیرنویس فارسی شاهد باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران