نمایشگاه های خودرو از شنبه تعطیل خواهند بود

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از تعطیلی نمایشگاه‌ های خودرو از شنبه خبر داد و اعلام کرد که با اعمال محدودیت ‌های بیشتر برای مقابله با ویروس کرونا، از شنبه نمایشگاه های خودرو نیز تعطیل خواهند شد.

سعید موتمنی با اشاره به این موضوع که در بین تمام محدودیت‌ هایی که در دوره شیوع کرونا اعمال شده است، به طور کلی سه دسته از مشاغل استثنا بوده اند که شامل بخش درمان مثل کارکنان بیمارستان ‌ها، بخش امداد مثل آتش ‌نشانی و بخش غذایی مانند سوپرمارکت ‌ها و فروشگاه‌ ها می شود و احتمالا در محدودیت های جدید ابتدای آذرماه هم شاهد قرار گرفتن این مشاغل در موارد استثنا باشیم.

به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، برهمین اساس سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو اعلام کرد که از روز شنبه اول آذرماه، کل صنوف به جز کاسبانی که مواد غذایی مردم را تامین می‌ کنند، تعطیل شده و این محدودیت ها شامل فروشندگان خودرو نیز خواهد شد. در شرایط فعلی بازار خودرو راکد است و فعلا خرید و فروشی در بازار صورت نمی ‌گیرد.

نظرات
 
 
 
Z 1399/8/30
https://www.farsnews.ir/my/c/44438

لطفا از این کمپین حمایت کنید.
از مسوولان این رسانه خواهشمندیم که موضوع گرانی محصولات سايپا را پوشش دهند.
توان تکمیل وجه نداریم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران