چقدر طول می کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودروها برسد؟

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور روز گذشته در پاسخ به این سوال که کارت ‌های سوخت چه زمانی به دست مالکان خودرو می‌ رسد، اعلام کرد که صدور کارت های سوخت به ترتیب درخواست ها انجام شده و در حال توزیع هستند و به زودی به دست متقاضیان خواهد رسید.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به نحوه پیگیری کارت های سوخت صادره برای وسایل نقلیه، اعلام کرد که افراد برای پیگیری کارت سوخت های ثبت نامی خود می توانند به سامانه epolice.ir مراجعه کرده و با ثبت مشخصات درخواستی، کارت سوخت خود را پیگیری کنند.

فاطمه کاهی در پایان با اشاره به تقاضای بالای دریافت کارت سوخت، اضافه کرد که هر چه تقاضا برای دریافت کارت سوخت وجود داشته باشد، پاسخ خواهیم داد و در حال حاضر مشکلی برای صدور کارت سوخت جدید وجود ندارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران