آغاز فروش نقدی چری تیگو 7 مدیران خودرو + شرایط فروش

مدیران خودرو به تازگی شرایط فروش نقدی محصولات چری از جمله چری تیگو 7 را اعلام کرده است و متقاضیان می‌توانند این خودرو را با پرداخت نقدی و موعد تحویل 45 روز کاری خریداری نمایند.

چری تیگو 7 پرچمدار محصولات چری و مدیران خودرو در ایران است و یک کراس اوور لوکس محسوب می‌شود. عرضه چری تیگو 7 توسط مدیران خودرو از سال 1396 آغاز شده و تا به امروز ادامه یافته است. ام جی GS، هیوندای توسان و کیا اسپورتیج بخشی از رقبای چری تیگو 7 هستند.

در آخرین بخشنامه فروش مدیران خودرو، قیمت چری تیگو 7 از سوی این شرکت 990 میلیون تومان اعلام شده است و متقاضیان می‌توانند از شنبه اول آذر برای خرید خودرو به نمایندگی رضایی روشن تهران مراجعه کنند.

با توجه به تقاضای زیادی که این روزها برای خرید خودرو وجود دارد و استقبال گسترده مردم از شرایط فروش چری، متقاضیان می‌توانند به وسیله برقراری تماس با شماره تلفن 09915010148 نوبتی را برای خرید خودرو رزرو نمایند.

نظرات
 
 
 

بهزاد

1399/8/28
استقبال گسترده؟!!!!!!!!!!
اون هم این روزها که بازار در کساد کامله؟ دروغ گویی به جامعه چه کمکی میکنه؟

محمد ایرانی تبار

1399/8/28
لابد خیال کردین مردم احمق و نادان هستن با این قیمت بیان این چینی رو بخرن >> با دلار 25 هزار تومنی نزدیک به 38 هزار دلار پول بی زبون بدیم !!!؟

این نامدیران خوب فهمیدن که با اومدن جو بایدن و برداشته شدن تحریم ها مجدد حجم عظیمی ماشین اروپایی و کره ای و ژاپنی میاد ایران و اون وقت کدوم گاگولی میره تیگو 7 چینی 1 میلیاردی بخره !؟

پس باید گفت >> زکی . خواب نما شدین نامدیران عزیز ! مردم دست شما رو خوندن .

سلیمانی

1399/8/28
تو بازار قیمت اش پایین تره