امکان انجام 85 درصد مراحل نقل و انتقال خودرو از طریق گوشی همراه

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به نقل و انتقال خودرو از طریق اپلیکیشن پلیس همراه من، اعلام کرد که متقاضیان تعویض پلاک می توانند ۸۵ درصد از مراحل نقل و انتقال خودروی خود را از طریق این اپلیکیشن انجام داده و تنها برای ۱۵ درصد باقی مانده آن نیاز به حضور در مراکز تعویض پلاک خواهند داشت.

به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، سردار سید کمال هادیانفر با اشاره به نقل و انتقال خودرو از طریق اپلیکیشن پلیس همراه من، چنین عنوان کرد که لازمه نقل و انتقال خودرو از طریق این برنامه امکان پذیر بوده و به گونه ‌ای است که خریدار و فروشنده این اپلیکیشن را از طریق epolic.ir و یا سامانه Rahvar120.com می توانند دانلود کنند و برای دریافت رمز عبور و احراز هویت، می توانند به یکی از دفاتر پلیس +10 در سراسر کشور مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه اضافه کرد که پس از تکمیل فرآیند ثبت ‌نام، نقل و انتقال به راحتی از طریق اپلیکیشن انجام خواهد شد و از تمامی مردم بویژه تهرانی ها نیز دعوت می‌ شود تا این اپلیکیشن را برای نقل و انتقال خودرویشان بر روی تلفن همراه نصب کنند.

شهروندان تهرانی می ‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن، نقل و انتقال وسیله نقلیه خود را انجام دهند و فقط برای مراحل پایانی به مرکز تحویل خودروی میثم مراجعه کنند، البته در حال حاضر استقبال خوبی از سوی مردم نشده است و این احتمال را می دهیم که هموطنان از امکانات این اپلیکیشن اطلاعی ندارند.

در حال حاضر 85 درصد فرآیند نقل و انتقال خودرو از طریق تلفن همراه انجام می ‌شود و برای 15 درصد باقی مانده لازم است که مالک و خریدار برای احراز هویت، دریافت مدارک و بازدید فنی وسیله نقلیه، اخذ مدرک قبلی و دریافت مدارک جدید، برگ سبز خودرو، فک پلاک و دریافت پلاک جدید به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران