شرایط فروش نقدی چری آریزو 5 توربو اعلام شد + روش خرید

چند سالی است که مدیران خودرو با عرضه محصولات مختلف چری و همچنین شرایط فروش مناسب توانسته فروش خوبی را تجربه کند. حال فروش محصولات چری از شنبه 1 آذرماه مجدد باز می شود.

مدیران خودرو اخیرا شرایط فروش محصولات خود به صورت نقدی را اعلام کرده که در این شرایط، چری آریزو 5 توربو نیز حضور دارد. مشتریان محترم می‌توانند با پرداخت 625 میلیون تومان این خودرو را با موعد تحویل 45 روز کاری خریداری نمایند.

چری آریزو 5 توربو از مشخصات فنی مشابهی با چری آریزو 6 برخوردار است اما با توجه به قیمت کمتر، در بازار ایران فروش بهتری داشته است.

چری آریزو 5 توربو به یک پیشرانه 1.5 لیتری توربو مجهز شده که می تواند حداکثر 147 اسب بخار و 210 نیوتن متر گشتاور را تولید کند.

متقاضیان خرید چری آریزو 5 توربو می‌توانند از شنبه اول آذر برای خرید خودرو به نمایندگی رضایی روشن تهران مراجعه کنند.

با توجه به تقاضای زیادی که این روزها برای خرید خودرو وجود دارد و استقبال گسترده مردم از شرایط فروش چری، متقاضیان می‌توانند به وسیله برقراری تماس با شماره تلفن09915010148 نوبتی را برای خرید خودرو رزرو نمایند تا حق آن‌ها در این شرایط فروش ضایع نشود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران