موضوعات داغ

ویژه برنامه جدید گرند تور، سه مجری محبوب را به ماداگاسکار می‌برد + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

سال ۲۰۲۰ به دلایل بی‌شماری سال ناخوشایندی بوده است. اما خبرهای خوبی برای شما داریم، چون جرمی کلارکسون، ریچارد هموند، و جیمز می برای یک ماجراجویی دیگر برگشته‌اند. تریلر ویژه برنامه جدید گرند تور منتشر شده که در ۱۸ دسامبر توسط آمازون پرایم پخش خواهد شد.

در ویژه برنامه «گرند تور تقدیم می‌کند: یک شکار بزرگ» این گروه سه‌نفره به جزیره ماداگاسکار می‌روند تا یک گنج دزدان دریایی را پیدا کنند. در این ماجراجویی، کلارکسون یک بنتلی کانتیننتال GT، هموند یک فورد فوکوس RS و می یک کاترهام دارد.

با این حال، هیچکدام از این خودروها برای جاده‌های ناهموار ماداگاسکار مناسب نیستند. بنابراین، بودجه زیاد برنامه گرند تور به مجریان این فرصت را می‌دهد تا خودروهای خود را به شدت تقویت کنند. هموند به جای چرخ‌های فوکوس، زنجیرهای بزرگی قرار می‌دهد. کلارکسون بنتلی خودش را با لاستیک‌های بزرگ و یک رول کیج خارجی تقویت می‌کند. می هم روی کاترهام خودش تایرهای غول‌پیکر در عقب و نورافکن‌هایی بالای شیشه جلو قرار می‌دهد.

با وجود این اصلاحات، چشم‌اندازهای ماداگاسکار هنوز هم چالش‌های زیادی برای آن‌ها به وجود می‌آورند. در این منطقه شاهد جاده‌های سنگی، گودال‌های عمیق، و حتی گاهی اوقات انفجارهایی در ساحل هستیم. احتمالا آن‌ها فرصت‌های زیادی هم برای اذیت کردن یکدیگر داشته باشند.

این تریلر نشان می‌دهد گرند تور دوباره می‌خواهد به این سه نفر ماموریتهای عجیب و غریبی بدهد و سپس وقتی آشوب به‌پا می‌شود،‌ همه اتفاقاتی که بین آن‌ها می‌افتد را ضبط کند. پس از چنین سال عجیب و غریبی، وقت‌گذرانی با کلارکسون، هموند و می قطعا لذت‌بخش است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد