مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو انجام شد

صبح امروز یکشنبه دوم آذرماه، مراسم قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی انجام شد و برندگان این مرحله مشخص شدند. این مراسم به صورت زنده از حساب کاربری ایران خودرو در اینستاگرام نیز پخش شد.

در هشتمین دور از فروش فوق العاده ایران خودرو، محصولاتی همچون پژو پارس ساده، پژو پارس LX، پژو 206 تیپ 2 و دنا پلاس با موعد تحویل 90 روزه به مشتریان عرضه شدند. این طرح از پنجشنبه 29 آبان‌ماه آغاز شد و سه روز به طول انجامید.

پس از انجام مراسم قرعه کشی توسط ایران خودرو، منتخبان پنج روز فرصت دارند تا نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند، در غیر این صورت افراد لیست ذخیره جایگزین آن‌ها خواهند شد.

مطابق آمار منتشر شده از نتایج قرعه کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو، ده هزار نفر در این شرایط به عنوان برندگان لیست اصلی و پنج هزار نفر به عنوان لیست ذخیره انتخاب شدند، حال‌آن‌که تعداد کلی شرکت کنندگان در شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو، بیش از چهار میلیون نفر بوده است. در جدول زیر می‌توانید تعداد ظرفیت هر خودرو و تعداد متقاضیان هر دستگاه را مشاهده کنید:

لیست نهایی قرعه کشی ایران خودرو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران