فروش نقدی چری تیگو 7 مدیران خودرو آغاز شد +‌ روش خرید

شرایط فروش فوری محصولات چری و ام وی ام مدیران خودرو که از ماه پیش و با قیمت‌های جدید آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند محصولات مدیران خودرو را به روش پرداخت نقدی و با موعد تحویل 45 روزه خریداری نمایند. یکی از محصولاتی که در شرایط فروش مدیران خودرو قابل خریداری است، چری تیگو 7 است که نقش پرچمدار را در سبد محصولات مدیران خودرو ایفا می‌کند.

در شرایط فروش فوری مدیران خودرو، قیمت چری تیگو 7 از سوی این شرکت 990 میلیون تومان اعلام شده است و مشتریان می‌توانند این خودرو را ظرف 45 روز کاری پس از پرداخت قیمت تحویل بگیرند. ام جی GS، کیا اسپورتیج و هیوندای توسان چند رقیب شناخته شده چری تیگو 7 در بازار ایران هستند و البته خودروهایی همچون اس دبلیو ام G01‌ نیز به عنوان رقبای هموطن تیگو 7 به شمار می‌روند. تولید چری تیگو 7 در مدیران خودرو از سه سال پیش آغاز شده و این محصول همچنان به عنوان یک کراس‌اوور لوکس چینی توسط این شرکت به بازار عرضه می‌شود.

متقاضیان محترم برای خرید خودرو به نمایندگی رضایی روشن تهران مراجعه کنند.

با توجه به تقاضای زیادی که این روزها برای خرید خودرو وجود دارد و استقبال گسترده مردم از شرایط فروش چری، متقاضیان می‌توانند به وسیله برقراری تماس با شماره تلفن 09915010148 نوبتی را برای خرید خودرو رزرو نمایند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران