خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه خواهند شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران با اشاره به وضعیت تردد خودروهای غیربومی که سال ها در شهر تهران ساکن بوده و در شهر تردد دارند، اعلام کرد که در طول این تعطیلات دو هفته ای تردد خودروها با پلاک غیربومی حتی اگر سال ها در تهران سکونت داشته و تردد کرده باشند، اکنون با تعطیلی دو هفته ای رفت و آمد آنان ممنوع شده و لازم است که این دو هفته را تحمل کرده و از ماشین های خود استفاده نکنند.

رئیس پلیس تهران بزرگ در ادامه اعلام کرد، وقتی هزاران واحد صنفی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده است، رانندگان اینگونه خودروها نیز باید کمک کنند تا مانع از شیوع بیشتر ویروس کرونا در بین مردم شوند. حال آنکه این خودروها در صورت تردد در تهران جریمه می شوند و نرم افزار به نحوی طراحی شده که آنان را اعمال قانون می کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران