جمعه سیاه الکس آلبون در تمرین دوم فرمول یک بحرین

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

جمعه سیاه، یا همان آخرین جمعه ماه نوامبر، سالهاست به معنی خرید های شگفت انگیز و شادی پس از این خرید ها است. اما امروز جمعه سیاه بحرین زهر خود را به الکس آلبون زد تا احتمال خروج تنها راننده آسیایی حاضر در رقابت های فرمول یک را بیشتر از قبل کند.

زمانیکه راننده ردبول قصد داشت تا در پیچ آخر بحرین به وسیله شتاب گیری، خودرو خود را از بخش خارجی پیست نجات دهد کنترل قسمت انتهایی خودرو را از دست داد و به شدت با دیواره پیست برخورد کرد. در پی این برخورد قسمت انتهای خودرو RB16 آلبون به طور کلی از بین رفت.

خودرو RB16 الکس آلبون
بلافاصله خودرو پزشکی به سمت آلبون آمد که خوشبختانه راننده ردبول توانست بدون هیچ گونه جراحتی از خودرو خارج شود.

روز پنجشنبه آلبون گفته بود که برای کسب صندلی ردبول در سال آینده تنها همین سه مسابقه را فرصت خواهد داشت تا بتواند شایعات پیوستن سرجیو پرز به ردبول را خاتمه دهد. اما این حادثه شاید پایان کار آلبون را رقم بزند.

آلبون پس از پایان تمرین های روز جمعه به خبرنگاران گفت:

هنوز سه مسابقه پیش روی من هست تا بتوانم خود را ثابت کنم. میخواهم بهترین نتیجه ممکن را بگیرم و تمام تمرکز خود را بر روی این سه مسابقه خواهم گذاشت. در واقع هیچ اولویت دیگری ندارم. در بعضی مواقع شما نقشه دوم دارید اما من همین یک نقشه را در سرم دارم و آن ماندن در تیم ردبول است. روی این سه مسابقه بیشترین تمرکز را خواهم داشت تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران