اگر بین ساعت 21 تا 4 صبح تصادف کنیم، بیمه خسارت را پرداخت می کند؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص خبرهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه در صورت تصادف در ساعات 21 تا 4 بامداد در مناطق قرمز کرونایی، پلیس و بیمه خدمتی ارائه نخواهند داد، عنوان داشت که این موضوع شایعه بوده و مردم به آن توجه ای نکنند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از صدا و سیما، رئیس پلیس راهور در ادامه افزود: در صورت تصادف در بین ساعات منع تردد در شهرهای قرمز اعلامی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا، پلیس و بیمه حتما در محل حاضر و اقدام به ارائه خدمات خواهند کرد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

گفتنی است چندی پیش نیز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ضمن تکذیب این خبر اعلام کرده بود که درصورت بروز خسارت در ساعات منع تردد، بیمه گذاران و زیان دیدگان محترم می توانند طبق روال سابق نسبت به اعلام و دریافت خسارت از شرکت بیمه مربوطه اقدام نمایند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران