قیمت روغن موتور خودروهای سبک رسماً 40 درصد گران شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

روز گذشته محمدعلی اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران خبر از افزایش قیمت روغن موتور برای خودروهای سبک و سنگین داد و در این خصوص اعلام کرد که از حدود 15 روز قبل، ستاد تنظيم بازار موضوع قيمت روغن موتور را به يک كارگروه ارجاع داد و مقرر شد كه قیمت آن حدود 40 درصد برای خودروهای سبک و 53 درصد برای خودروهاى سنگين افزايش پیدا کند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران اعلام کرد که اگر روغن موتور با قیمت بالاتری به فروش برسد، تخلف بوده و مورد برخورد تعزيزات حکومتی قرار خواهند گرفت. در صورت تخلف، در مرحله اول اين افراد جريمه مى‌ شوند و در صورت تکرار تخلف امکان پلمب واحد صنفی آنان وجود خواهد داشت.

محمدعلی اسفنانی همچنین در ادامه اعلام کرد افرادی که شکایت می ‌کنند، برای آن ‌ها جبران خسارت خواهیم داشت و مردم می ‌توانند برای ثبت شکایت با سامانه 135 ما و یا سامانه 124 وزارت صنعت، معدن و تجارت تماس بگیرند.

گفتنی است که در سامانه 124، قیمت گالن فلزی 4 لیتری روغن موتور با گرانروی 20w50sj برای مصرف کننده قیمت 1 میلیون و 5 هزار و 906 ریالی خواهد داشت.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/9/8
فروش بالای افزایش قیمت 40 درصدی تخلفه؟؟؟
خیلی وقته که این قيمت های تورم زده برای جیب بی پول مردم تخلفه
هر وقت دوست دارن گرون میکنن، چی کسی به این تخلف بزرگ رسیدگی میکنه؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران