قرعه کشی طرح مشارکت در تولید ایران خودرو انجام شد و برندگان مشخص شدند

امروز شنبه هشتم آذرماه، مراسم قرعه کشی طرح مشارکت در تولید ایران خودرو انجام شد و برندگان این طرح مشخص شدند. همزمان با این قرعه کشی، شرایط فروش ایران خودرو به صورت تحویل فوری و پرداخت نقدی نیز منتشر شد.

در طرح مشارکت در تولید ایران خودرو، متقاضیان می‌توانستند از بین محصولاتی همچون دنا پلاس،‌ پژو ۲۰۷ دستی، پارس TU5، رانا پلاس و سورن پلاس خودرویی را برای پیش خرید انتخاب کنند. موعد تحویل خودروها فروردین تا آذر 1401 تعیین شده است و نکته مهم در این شرایط، فقدان شرط سند در رهن است که امکان فروش خودرو پس از تحویل را برای مشتریان فراهم می‌کند. سود مشارکت در نظر گرفته شده در شرایط مشارکت در تولید ایران خودرو نیز بین 9 الی 12 درصد بوده است.

در این مراسم، ۱۵ هزار مشتری به عنوان فهرست اصلی و برابر با همین تعداد نیز به عنوان فهرست ذخیره انتخاب شدند.

منتخبان، به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه اولیه خودرو اقدام کنند. در صورت عدم واریز نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران