نگاهی نزدیک به خاص ترین کانسپت لامبورگینی + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

گاهی اوقات شرکت های خودروسازی برای اینکه توانایی های خود را در بخش طراحی و توسعه یک خودروی کاملا جدید و متفاوت به رخ دیگران بکشند، محصولاتی کانسپت را توسعه داده و در معرض دید عموم قرار می دهد، هرچند برخی مواقع طرح های کانسپت در همان مرحله باقی مانده و بعد از گذشت چند سال به فراموشی سپرده می شود.

حال کمپانی خودروسازی لامبورگینی هم برای اینکه در طراحی و ساخت محصولات هایپرکار جذاب خودی نشان دهد و توانایی بالای خود را در بحث طراحی به همه نشان دهد، سال گذشته محصولی کاملا منحصربه فرد و عجیب با نام لامبو V12 ویژن گرن توریسمو رونمایی کرد و توانست توجه خیلی ها را به خود جلب کند.

این خودرو طراحی کاملا پیچیده و ظریفی دارد که راه اندازی آن را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد، هرچند کمپانی خودروسازی لامبورگینی هم تصمیمی برای تولید و عرضه این خودرو به مشتریان خود ندارد و تنها برای قدرت نمایی در بازی ویدیویی گرن توریسمو، تمام دانش تیم طراحی خود را بکار گرفته تا کانسپتی خارق العاده و منحصربه فرد خلق کند.

حال امروز در خودروبانک نگاهی نزدیک و دقیق به جزییات خیره کننده این کانسپت منحصربه فرد لامبورگینی خواهیم داشت که می توانید فیلم بررسی آن را با زیرنویس فارسی در ادامه شاهد باشید.

نظرات