شرایط پرشیاخودرو برای فروشندگان خودروهای مینی و بی ام و + کارشناسی تخصصی

پرشیاخودرو شرایط مناسبی را برای متقاضیان فروش خودروهای بی ام و و مینی در نظر گرفته است. این شرکت در شوروم های خود امکان فروش خودروهای این دو برند را فراهم کرده و اگر قصد فروش خودروی خود را دارید، می توانید از این امکانات استفاده کنید.

پرشیاخودرو همچنین شرایطی را برای کارشناسی دقیق خودروهای این دو برند فراهم کرده و اگر قصد خرید و یا فروش این خودروها را دارید، می توانید با مراجعه به این شرکت، از کارشناسی دقیق و تخصصی این خودروها بهره ببرید تا از سلامت خودروی مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

برای تماس و هماهنگی با این شرکت جهت فروش خودروی خود و یا کارشناسی خودروهای بی ام و و یا مینی، می توانید شماره تلفن خود را به شماره 0211885 پیامک کرده و کارشناسان این شرکت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. همچنین در وبسایت پرشیاخودرو می توانید فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس دفتر مرکزی پرشیا خودرو (کد شهر021) 4591 داخلی 1142 و 1146 تماس حاصل فرمایید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران