رقابت سنگین آفرودرهای ژاپنی، اروپایی و روسی بر روی تپه های برف گرفته + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

بخش آفرود همیشه از جذاب ترین بخش های دنیای خودرو به شمار می رود که در صورت داشتن مهارت و اتومبیل مناسب، می تواند تجربه ای بینظیر برای شما رقم بزند و شرکت های بزرگ خودروسازی هم محصولاتی بخصوص برای رانندگی در جاده های آفرودی و صعب العبور تولید می کنند تا نیاز این بخش جامعه را برآورده کنند.

حال امروز در خودروبانک، به تماشای گروهی علاقه مند به آفرود خواهیم نشست که با جمع کردن چند دستگاه خودروی شاسی بلند آفرودی، رقابتی برای بالا رفتن از تپه های برف گرفته روسیه ترتیب می دهند تا نشان دهند که انتخاب کدامیک از آنان برای خرید یک خودروی شاسی بلند آفرودی عقلانی تر بوده است.

اگرچه این ویدیو کاملا به زبان روسی است، اما ارزش نشستن و دیدن کامل آن را دارد تا ببینیم از بین خودروهای مختلفی که در این ویدیو دیده می شود، کدامیک می تواند عملکرد بهتری نسبت به دیگر خودروهای شاسی بلند داشته باشد.

در این ویدیو خودروهای مختلفی ازجمله تویوتا لندکروزر پرادو، مرسدس بنز G500 و محصولات دیگری از شرکت های خودروسازی جیپ، سوبارو، رنجروور، گریت وال یا حتی محصولات شرکت یواز (UAZ) روسیه دیده می شود که اخیرا از ورود آن به کشور گفتیم و قرار است که بزودی مهمان جاده های کشور شود.

نظرات
 
 
 
محمد 1400/10/15
اینا همه ماشینا به یه کنار پراید به یه کنار اگه پراید برده بودند استقامتو می فهمیدند از پراید غافل شودند پراید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران