پیوستن شوماخر به تیم هاس برای فصل ۲۰۲۱ فرمول یک

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

میک شوماخر، قهرمان فرمول دو ۲۰۲۰، راننده فرمول یک تیم هاس در سال ۲۰۲۱ خواهد شد.

تیم هاس در بیانیه رسمی خود اعلام کرده است که طی یک قرار داد چند ساله با فزند مایکل شوماخر بزرگ، از فصل آینده این قهرمان جوان مسابقات فرمول دو با لباس تیم هاس در مسابقات فرمول یک شرکت خواهد کرد.

تیم هاس تصمیم گرفت تا رانندگان با تجربه خود، کوین مگنوسن و رومن گروژان را کنار گذاشته و از رانندگان جوان با استعداد برای فصل آینده استفاده کند.

در راستای تصمیم هاس، روز سه شنبه قرار داد مازپین جوان اعلام شد و امروز به صورت رسمی پیوستن میک شوماخر به تیم هاس رسانه ای شد.

همچنین در این بیانیه آمده است که پسر مایکل شوماخر بزرگ در روز ۱۱ دسامبر و در جریان تمرین اول فرمول یک ابوظبی پشت فرمان خودرو هاس خواهد بود، همچنین در سه شنبه بعد از آن در تست رانندگان در همین پیست شرکت خواهد کرد.

گونتر اشتاینر، مدیر تیم هاس گفته است که:

بسیار خوشحالم که توانستیم شوماخر را در ترکیب رانندگان فصل‌ آینده خود داشته باشیم. مشتاقانه منتظر استقبال از او هستیم.

مدت زیادی است که مسابقات فرمول دو به عنوان زمینه اثبات استعداد و لیاقت رانندگی در فرمول یک شناخته شده است و امسال شاهد فصل رقابتی در فرمول دو بوده ایم.

میک توانسته قهرمان فرمول دو شود و در برابر استعداد های جوان زیادی خود را بالا بکشد. من کاملا معتقدم که میک بر اساس عملکرد خود اثبات کرده است که لایق رانندگی در فرمول یک است. ما به عنوان یک تیم فرصتی را در اختیار داریم تا در راستای اهداف بلند مدت خود راننده جوانی همچون او را در اختیار بگیریم.

تیم هاس در حال برنامه ریزی بلند مدتی است تا بتواند اهداف خود را در فرمول یک به دست بیاورد. در این راه مشتاقانه منتظر کمک شوماخر جوان هستیم.

میک شوماخر
میک شوماخر نیز در پیامی گفته است که:

امکان رانندگی در مسابقات فرمول یک۲۰۲۱ من را بسیار خوشحال کرده است و نمیتوانم احساسم را بیان کنم.

از تیم هاس، فراری و آکادمی رانندگی فراری به خاطر اعتمادی که به من داشته اند تشکر می کنم.

همچنین در برابر پدر و مادر خود تعظیم میکنم، من به خوبی میدانم که تمام این موفقیت ها را مدیون این دو هستم. اعتقاد دارم که در فرمول یک به آرزوی خود خواهم رسید.

تمام تلاش خود را خواهم کرد و مشتاقانه منتظر شروع این ماجراجویی به همراه تیم هاس هستم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران