جزییات محدودیت ‌های کرونایی این هفته اعلام شد، پیشنهاد تداوم تعطیلی تهران و اصناف

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

رییس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به طرح هوشمند محدودیت ‌های کرونایی، اعلام کرد که از این پس محدودیت ها به صورت یک هفته‌ ای اعمال می‌ شود، یعنی آخر هر هفته وضعیت تهران بررسی و ارزیابی می‌ شود و براساس شاخص ‌ها تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، در این خصوص استاندار تهران اعلام کرد که وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و اتوبوس، دو گلوگاه اصلی شیوع بیماری کرونا در شهر تهران هستند و اگر حمل و نقل عمومی تهران به نحوی باشد که فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود، می توان به حل بسیاری از مشکلات امیدوار بود.

در این رابطه رییس شورای شهر تهران نیز پیشنهاد تداوم تعطیلی تهران و اصناف را با محدودیت‌ های جدید ارائه کرد. در این خصوص معاون عملیات فرماندهی انتظامی پلیس تهران هم از کاهش ۶۰ تا ۸۰ درصد ترافیک تهران در محدودیت ‌های دو هفته ای اخیر خبر داد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران