تمرین سوم فرمول یک بحرین با برتری مکس ورشتپن به پایان رسید

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

تمرین سوم فرمول یک بحرین در چینش جدید پیست بحرین در حالی با برتری مکس ورشتپن از تیم ردبول به پایان رسید که در هر دو تمرین قبل برتری با خودرو مرسدس بود.

تمرین سوم شاید از نظر روحی برای رانندگان خصوصا بوتاس بسیار مهم باشد. بوتاس در هر دو تمرین قبلی در مقابل هم تیمی موقت جدید اش شکست سختی را تجربه کرده بود اما امروز توانست برتری خود را نشان دهد و در پایان تمرین سوم جورج راسل جوان را شکست دهد.

اما تمرین سوم با یک کابوس برای فتل به پایان رسید. خرابی دیر هنگام پاور یونیت خودرو فراری در دورهای پایانی تمرین باعث شد تا سباستین با ناراحتی تمام از خودرو خارج شود و اکنون فراری اگر دوست داشته باشد تا با دو خودرو در تعیین خط شرکت کند، کمتر از دو ساعت وقت خواهد داشت تا موتور خودرو فتل را تعویض کند.

در پایان جدول زمان های رانندگان را مشاهده می کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران