با خلاقیت‌های بی ام و به شهر M سفر کنید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بی ام و یک تیزر تبلیغاتی را منتشر کرده که در آن از خلاقیت‌های جدید خود رونمایی کرده است. مطابق این تبلیغ بهترین خودروهای بی ام و سری M در یک شهرک جمع شده‌اند و می‌توان به این شهر سفر کرد.

مطابق گفته‌های بی ام و، این رویداد موفق‌ترین کمپین تبلیغاتی است که تاکنون برای خودروهای سری M بی ام و اجرا شده است. این فیلم تبلیغاتی The Drop نام دارد و قهرمان آن نیز یک بی ام و E30 قرمز رنگ با کیت M‌ است.

در تمام این ویدیو هجده مدل بی ام و سری M وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به M2 CS ، M4 GTS ، M3 GTS ، M5 و E46 M3 اشاره کرد. این فیلم همچنین نگاهی اجمالی به نسل آینده بی ام و M3 تورینگ خواهد داشت.

رئیس بخش M بی ام و اعتقاد دارد اکنون بهترین زمان برای این سری از محصولات بی ام و است. در سال 2021 نخستین سدان الکتریکی این زیرمجموعه براساس بی ام و i4 عرضه خواهد شد که از سیستم تعلیق، کیت بدنه و سیستم ترمز بهتری بهره خواهد برد.

https://www.aparat.com/v/OZGSh

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران