SWM تنها خودرو ۴ ستاره تولید شده در بخش خصوصی

باتوجه به جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و بر اساس آمار ارائه شده توسط اداره کل صنایع حمل‌ و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت از ارزشیابی کیفی انجام شده در آبان ماه سال 99 که از خودروهای تولیدی در کارخانجات خودروسازی کل کشور صورت گرفت، محصول SWM شرکت سیف خودرو که در سطح دوم قیمتی خودروهای گروه سبک قرار دارد، موفق به کسب 4 ستاره کیفی از این سازمان شده است.

لازم به ذکر است که محصول SWM G01 F تنها خودروی تولیدی چینی شرکت های خصوصی در بازار ایران است که توانسته 4 ستاره کیفی با توجه به ارزیابی های اداره بازرسی و کیفیت استاندارد دریافت کند که این مهم در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده است، موفقیت بزرگی برای گروه خودروسازی سیف خودرو محسوب می گردد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران