هشدار پلیس به مردم در خصوص فعالیت شرکت های لیزینگی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در خصوص فعالیت شرکت های لیزینگی روز گذشته اعلام کرد که در حال حاضر شرکت های لیزینگی هیچگونه فعالیتی ندارند و مردم فریب این شرکت ها را نخورند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد که طی روزهای گذشته برخی از شرکت های لیزینگ تخلفات گسترده داشتند که به دنبال آن بسیاری از مردم با اعتماد به این شرکت ها پول خود را از دست دادند.

سردار رحیمی در ادامه بیان داشت: به مردم هشدار می دهیم که در حال حاضر شرکت لیزینگی که از جایی خودرو بگیرد و به مردم تحویل بدهد وجود ندارد و مردم درمواجه شدن با اینگونه موارد مواظب باشند و فریب آن ها را نخورند.

وی در پایان درباره اجرای پنجمین طرح کاشف و کشفیات حوزه خودرو و موتورسیکلت اضافه کرد که یک باند سند شماره خودرو با بیش از ۶۰ خودرو در این طرح منهدم شد. همچنین ۲۵ دستگاه خودروی مسروقه از دیگر باندها کشف و ضبط شده است. علاوه بر این ۱۲۰ دستگاه موتور سیکلت نیز در این طرح کشف شد که ۱۰۰ دستگاه آن مربوط به یک باند بوده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران