عرضه فورد برانکو مدل ۲۰۲۱ تا تابستان آینده به تاخیر افتاد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

عرضه شاسی بلند آفرود فورد برانکو ۲۰۲۱ به دلیل تاخیر در تامین قطعات به دلیل بحران کرونا چند ماه به تعویق افتاد. ابتدا قرار بود این مدل در بهار ۲۰۲۱ عرضه شود، اما حالا این مدل‌های دو و چهار درب تا پایان تابستان آینده وارد بازار نخواهند شد، و نسخه ساسکواچ با جعبه‌دنده دستی نیز پس از آن‌ها عرضه می‌شود.

فورد اعلام نکرده کدام تامین‌کنندگان قطعات به دلیل بحران کرونا با مشکل مواجه شده‌اند. قرار بود ثبت سفارش این مدل از ۷ دسامبر آغاز شود، اما حالا تا اواسط ماه ژانویه به تعویق افتاده‌ است. با این حال مشتریان هنوز می‌توانند یک برانکو دو یا چهار درب را در وب سایت فورد شخصی‌سازی کنند. کسانی که این مدل را برای خرید رزرو کرده‌اند تا ۱۹ مارس فرصت دارند نسخه موردنظر خودشان و فروشنده را انتخاب کنند، روی قیمت نهایی به توافق برسند و سفارش خود را ثبت نهایی کنند.

برانکوهای مجهز به پکیج ساسکواچ و جعبه‌دنده دستی حالا به عنوان مدل سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند. پکیج آفرود ساسکواچ شامل تایرهای ۳۵ اینچی، جعبه‌دنده کمکی الکترونیکی، بالابر ۱.۲ اینچی، گل‌گیرهای بزرگ‌تر و کمک‌فنرهای قدرتمند بیلستاین است.

این تاخیر روی عرضه نسخه کوچکتر برانکو اسپورت تاثیری ندارد که هم‌اکنون در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران