مشخصات ساعت‌های پژو اعلام شد! از دنیای اقتصادی خودرو تا ساعت مچی لوکس!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تغییرات سبک زندگی امروزی تاثیر زیادی روی بازار خودرو دارد. همه می‌دانیم که شرکت‌های خودروسازی فقط خودرو تولید نمی‌کنند، بلکه انواع گوناگونی از لوازم جانبی می‌سازند تا در کنار خودروها به فروش برسانند. حالا نوبت پژو شده است. اگر از طرفداران پژو هستید اما پول کافی برای خرید یک پژو ندارید و یا یک پژو دارید و می‌خواهید یک وسیله جانبی با لوگوی پژو داشته باشید، می‌توانید محصول جدید این شرکت را امتحان کنید که یک خودرو نیست.

حالا پژو یک سری ساعت «آرماند، از سال ۱۸۱۰ تاکنون» ساخته است. برای طراحی این ساعت‌ها، کارگاه طراحی پژو این نسخه انحصاری را ساخته و کیفیت محصول نهایی را بررسی کرده است. این ساعت‌ها جزییات زیادی مانند حک شدن نام پژو روی بدنه خود را دارند، و بند آن‌ها از جنس فلز بافته‌شده یا چرم دوخته‌شده ساخته شده است.

از این شرکت فرانسوی بزرگ، چیزی کمتر از رولکس انتظار نداریم، البته عرضه ساعتی ضعیف‌تر از رولکس هم قابل قبول است. طبق گفته شرکت، این ساعت‌ها قابل‌اعتماد و مقاوم هستند، و تا ۵۰ متر زیرآب دوام می‌آورند. نام این ساعت‌ها به عنوان ادای احترامی به بنیان‌گذار شرکت خودروسازی پژو، آرماند گذاشته شده است.

قیمت

آرماند با قیمت ۱۲۹ یورو قابل خریداری است. قیمت ساعت پژو لجند با بدنه فولادی (قطر ۴۱ میلیمتر)، صفحه مشکی، و بند چرمی کمل ۱۴۹ یورو است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران