کاهش قیمتی برای بنزین خانواده های تک خودرویی در کار نیست

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور با رد شایعه و تکذیب موضوع ارزان شدن بنزین خانواده های تک خودرویی، اعلام کرد که چنین چیزی تاکنون مطرح نشده و به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چیزی در این رابطه ابلاغ نشده است.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور ضمن تکذیب و رد تغییر قیمت بنزین در پی شایعات منتشر شده در فضای مجازی و در پاسخ به این سوال که آیا قیمت بنزین در راستای صرفه جویی خانواده های دارنده تنها یک خودرو که مصرف بنزین بسیار کمی دارند، چنین عنوان کرد که تاکنون صحبتی در این رابطه نشده و چیزی به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ابلاغ نشده است.

دولت با هدف مدیریت مصرف و استفاده از ابزارهای تشویقی از ابتدای آذرماه برق را برای مشترکان کم مصرف رایگان کرد و قرار بر این شد تا این طرح از ابتدای دی ماه برای مشترکان آب و گاز هم اجرایی شود. حال همین موضوع باعث شده تا موضوعاتی پیرامون کاهش قیمت بنزین برای خانواده های کم مصرف دارنده یک خودرو نیز مطرح شود که روز گذشته توسط سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کاملا تکذیب شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران