طرح جدید خودرو مرسدس در گرندپری ابوظبی

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

به منظور گرامی داشت موفقیت های مرسدس در فرمولا وان، این تیم آلمانی تصمیم گرفته است تا در جریان آخرین مسابقه فصل در ابوظبی با یک طرح جدید برای خودرو W11 شرکت کند.

برای هفتمین سال پیاپی تیم مرسدس توانست هر دو مقام قهرمانی تیمی و فردی را کسب کند و از این نظر موفق ترین تیم تاریخ این رقابت ها باشد. ۴مسابقه مانده به پایان فصل و در جریان مسابقه امیلیا-رومانیا، قهرمانی تیمی مرسدس تثبیت شد و تنها یک مسابقه پس از آن و در گرندپری ترکیه، لوئیس همیلتون نیز به هفتمین مقام قهرمانی خود دست یافت تا در تعداد قهرمانی جهان با اسطوره بی بدیل فرمول یک، مایکل شوماخر افسانه ای برابری کند.

به همین منظور مرسدس تصمیم گرفته است تا در راستای قدردانی از تمام کسانی که در راه کسب این موفقیت نقشی داشته اند، نام تک تک آنها را بر بدنه خودرو W11 ثبت کند.

خودرو مرسدس
مدیر تیم مرسدس، توتو ولف افزود:

اسامی تمامی افرادی را که در کسب موفقیت امسال نقشی داشتند در پوشش جدید خودرو ثبت کرده ایم.

روزهای سختی را با هم تجربه کرده ایم اما پاداش آن سختی ها عنوان قهرمانی است که کسب شده است.

علاوه بر اسامی، ما هفت ستاره مرسدس را با رنگ سبز پتروناس بر بدنه خودرو حک کرده ایم تا یادآور هفت قهرمانی تیم مرسدس در فرمول یک باشد.

طرح جدید خودرو مرسدس در گرندپری ابوظبی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران