طرح فروش اعتباری متنوع و منعطف پرشیا خودرو برای انواع خودروهای ب ام و و مینی

جدیدترین طرح فروش اعتباری پرشیا خودرو آغاز شد:

طرح فروش اعتباری برای انواع خودروهای ب ام و و مینی با پیش پرداخت های 20، 30 ، 40 و 50 درصدی در نمایندگی های شرکت پرشیا خودرو در سراسر کشور آغاز شد.

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران به جهت استقبال هموطنان عزیز، در طرح فروش جدید خود این امکان را برای مشتریان فراهم نموده تا با انتخاب پیش پرداخت های 20، 30 ،40 و 50 درصدی، اقدام به خرید اعتباری انواع خودروهای ب ام و و مینی کرده و الباقی را به صورت اقساط 12 ماهه بازپرداخت کنند.

همچنین کلیه خودروهای برند ب ام و عرضه شده توسط شرکت پرشیا خودرو و در این طرح فروش، دارای گواهی تاییدیه سلامت فنی و بدنه Persia Khodro Premium Selection و همچنین تاییدیه اصالت مدارک بوده و به همراه با گارانتی عرضه می شوند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به تمامی نمایندگی ها و عاملیت های مجاز پرشیا خودرو اقدام خرید کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0214591 داخلی 3 تماس حاصل کنند همچنین وبسایت ب ام و لند به آدرس www.bmwland.ir آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به علاقمندان و مشتریان عزیز است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران