آمیکو آسنا، پیکاپی با بیشترین قدرت حمل بار در کشور

چند سال می‌شود که شرکت آمیکو، یکی از خودروسازان فعال در زمینه ساخت خودروهای تجاری اقدام به عرضه پیکاپ آمیکو آسنا کرده است. ابعاد و اندازه نسبتا بزرگ آمیکو آسنا از همان روزهای اول ورود به بازار مورد توجه مشتریان قرار گرفت و تا به امروز نیز محصولی بزرگتر از آمیکو آسنا در سگمنت پیکاپ به بازار کشورمان عرضه نشده است. با این حال ابعاد بزرگ تنها ویژگی آمیکو آسنا نیست بلکه این خودرو حداکثر وزن ناخالص مجاز را در بین رقبای هم‌رده خود دارد.

مطابق کاتالوگ رسمی آمیکو آسنا، وزن ناخالص مجاز این خودرو 3200 کیلوگرم عنوان شده است و قسمت بار این خودرو نیز 180 سانتی‌متر طول دارد. آمیکو آسنا به کمک این مشخصات می‌تواند باری به وزن 1250 کیلوگرم را حمل کند که رقمی قابل قبول برای یک پیکاپ دوکابین تجاری محسوب می‌شود. قابلیت حمل بار آمیکو آسنا در بازار ایران بی‌رقیب است و آسنا را می‌توان یکی کاراترین محصولات تجاری کشور عنوان کرد.

نظرات
 
 
 
حامدح 1399/9/25
ماشین بارکش تجاری باید قیمت معقولی هم داشته باشه!
علی اصغر 1399/9/25
خیلی عالی اتفاقا منم یدونه برای کرایه کشی لازم دارم. راستی قیمتش چنده !!؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران