صندلی کودک پورشه با امکانات بهتر برای بچه‌ها عرضه شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کودکان و نوزادان خود را روی یکی از صندلی‌های ایمن پورشه بنشانید و با ۹۱۱، پانامرا، کاین یا هر مدلی که دارید دوری بزنید. این شرکت خودروسازی حالا نسل جدیدی از صندلی نوزاد و صندلی کودک پورشه را عرضه کرده تا حین سواری با خودروهای جذاب این شرکت، نگران ایمنی فرزند خودتان نباشید.

این صندلی‌ها باعث می‌شوند کودکی که سوار پورشه شده خیلی جذاب به نظر برسد. کمربندهای ایمنی شش نقطه‌ای با لوگوی پورشه روی این صندلی‌ها قرار داده شده است. فضای قرارگیری سر طوری طراحی شده تا صاحب خودرو بتواند آن را حین رشد فرزندش تنظیم کند. این صندلی‌ها با رنگ مشکی یا رگه‌های آبی روشن موجود هستند.

این صندلی‌ها با مقررات ایمنی جدید اتحادیه اروپا مطابقت دارند. در این مقررات آمده حین استفاده از این صندلی‌های کودک، نشستن روی بقیه صندلی‌های خودرو باید راحت باشد و ایمنی بهتری برای برخوردهای جانبی، به ویژه برای سر و گردن کودک ارائه دهند. در طراحی این صندلی‌ها، علاوه بر قد کودک به وزن او هم توجه شده است.

صندلی کودک پورشه

در صندلی نوزاد پورشه می‌توان نوزادانی با قد ۴۰ سانتی متر تا ۸۳ سانتی متر را نشاند. این صندلی امکاناتی مخصوص نوزادان تازه متولدشده دارد تا نوزاد در آن راحت‌تر باشد.

آپشن دیگر این صندلی پایه فلکس است که در نقاط لنگر ISOFIX خودرو نصب می‌شود. سپس صاحب خودرو می‌تواند خیلی راحت صندلی کودک را درون آن قرار دهد. بدون این وسیله، فرد می‌تواند صندلی را با استفاده از کمربند ایمنی خودرو ایمن کند.

صندلی کودکان پورشه برای کودکانی با قد ۷۶ سانتیمتر تا ۱۰۵ سانتی متر مناسب است. تنظیماتی برای تغییر جایگاه کودک قرار دارد تا او اذیت نشود.

صندلی‌های کودک جدید پورشه هنوز برای فروش در دسترس نیستند. قیمت صندلی نوزاد کنونی پورشه ۴۱۶ دلار و قیمت صندلی کودک کنونی این شرکت ۵۵۷ دلار است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران